Aktuální nabídka

Prodej venkovského statku, Sebranice u Boskovic

cena v RK stav aktivní

V zastoupení majitele Vám představujeme příležitost koupit venkovský statek s uzavřeným dvorem v obci Sebranice u Boskovic v dojezdové vzdálenosti 1/2 hodiny od Brna. Nemovitost je možné využívat nejen k bydlení, ale díky její rozlehlosti i k podnikání (případně k jejich kombinaci).

Statek se skládá ze 2 samostatných bytových jednotek, přidružených stavení a objemné stodoly. Uprostřed statku je soukromí poskytující uzavřený dvůr o rozloze necelých 200 m², který je opatřen bazénem.

Prodej polikliniky, Počátky, okr. Pelhřimov

cena v RK stav aktivní

Se svolením majitele Vám nabízíme zajímavý objekt v městečku Počátky. Jedná se o podsklepenou dvoupodlažní nemovitost s volným podkrovým (možnost vybudovat až 4 mezonetové byty) a zahradou, ze které je možný přístup k obecnímu rybníku.

Prodej zahrady, 925 m², Blansko-Olešná

cena 1.150.000 Kč stav prodáno

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme zahradu o celkové výměře 925 m² nacházející se v zahrádkářské kolonii v Olešné, která přísluší k nedalekému Blansku.

Prodej rodinného domu, ul. Karlova, Maloměřice

cena 8.900.000 stav prodáno

Sesvolením majitele Vám představujeme rodinný dům na prodej. Jedná se o zděnou stavbu se dvěma nadzemními podlažími a volným podkrovím. Objekt je z větší části podsklepen.

Prodej rodinného domu, Přerov

cena v RK stav prodáno

V zastoupení majitele Vám představujme příležitost koupit rodinný dům se zahradním domkem a příjemnou zahrádkou v lukrativní části Přerova s dobrou občanskou vybaveností.