Aktuální nabídka

Prodej polikliniky, Počátky, okr. Pelhřimov

cena v RK stav aktivní

Se svolením majitele Vám nabízíme zajímavý objekt v městečku Počátky. Jedná se o podsklepenou dvoupodlažní nemovitost s volným podkrovým (možnost vybudovat až 4 mezonetové byty) a zahradou, ze které je možný přístup k obecnímu rybníku.

Prodej venkovského statku, Sebranice u Boskovic

cena v RK stav aktivní

V zastoupení majitele Vám představujeme příležitost koupit venkovský statek s uzavřeným dvorem v obci Sebranice u Boskovic v dojezdové vzdálenosti 1/2 hodiny od Brna. Nemovitost je možné využívat nejen k bydlení, ale díky její rozlehlosti i k podnikání (případně k jejich kombinaci).

Statek se skládá ze 2 samostatných bytových jednotek, přidružených stavení a objemné stodoly. Uprostřed statku je soukromí poskytující uzavřený dvůr o rozloze necelých 200 m², který je opatřen bazénem.

Prodej měšťanského domu, Palackého náměstí, Polička

cena v RK stav prodáno

Se souhlasem majitelky Vám představujeme příležitost koupit rodinný dům na náměstí v Poličce. Nemovitost je možné využívat jak k vlastnímu bydlení, tak k podnikání, případně k jejich kombinaci.

Prodej bytu 1+1 v OV se sklepem a balkonem, ul. Laštůvkova, Brno Bystrc

cena 4.030.000 Kč stav prodáno

V exkluzivním zastoupení majitelů Vám nabízíme byt v dispozici 1+1 o velikosti 31,5 m², ke kterému přísluší sklepní kóje (2,5 m²) a balkon (2 m²), vše o celkové ploše cca 36 m², nacházející se uprostřed zelené Bystrce na ulici Laštůvkova.

Prodej garáže s dílnou, 26 m², ul. Vlárská, Brno Slatina

cena 1.200.000 Kč stav prodáno

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi koncovou garáž s dílnou v garážovém domě na ul. Vlárská ve Slatině.