Aktuální nabídka

Prodej polikliniky, Počátky, okr. Pelhřimov

cena v RK stav aktivní

Se svolením majitele Vám nabízíme zajímavý objekt v městečku Počátky. Jedná se o podsklepenou dvoupodlažní nemovitost s volným podkrovým (možnost vybudovat až 4 mezonetové byty) a zahradou, ze které je možný přístup k obecnímu rybníku.

Prodej zahrady, 925 m², Blansko-Olešná

cena 1.150.000 Kč stav aktivní

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme zahradu o celkové výměře 925 m² nacházející se v zahrádkářské kolonii v Olešné, která přísluší k nedalekému Blansku.

Prodej rodinného domu, ul. Karlova, Maloměřice

cena 8.499.000 stav aktivní

Sesvolením majitele Vám představujeme rodinný dům na prodej. Jedná se o zděnou stavbu se dvěma nadzemními podlažími a volným podkrovím. Objekt je z větší části podsklepen.

Prodej rodinného domu, Přerov

cena v RK stav rezervováno

V zastoupení majitele Vám představujme příležitost koupit rodinný dům se zahradním domkem a příjemnou zahrádkou v lukrativní části Přerova s dobrou občanskou vybaveností.

Prodej bytu 4+1 v OV s lodžií a sklepem, Přerov

cena 3.499.000 Kč stav rezervováno

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme bytovou jednotku v dispozicí 4+1 s podlahovou plochou 76 m² ke které náleží lodžie a sklepní kóje. Byt se nachází v příjemné lokalitě u Městského rybníka s napojením na cyklostezku a pohodlné pěší vzdálenosti od centra Přerova.