Aktuální nabídka

Prodej zahrady, 925 m², Blansko-Olešná

cena 1.150.000 Kč stav prodáno

+ provize RK

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme zahradu o celkové výměře 925 m² nacházející se v zahrádkářské kolonii v Olešné, která přísluší k nedalekému Blansku.

Na pozemku byl v nedávné době obnoven a zprovozněn přívod obecní vody, která je v kolonii celoročně zapnutá (vodoměr patrný na fotografii je podružný, jednou ročně dochází k rozúčtování spotřeby správcem kolonie). Elektřina na pozemku zavedena není, nicméně všichni sousedi připojeni jsou a tudíž je možné do budoucna počítat s elektrifikací i této zahrady.

Dle platného územního plánu je povoleno na pozemku vybudovat rekreační objekt s max. zastavěnou plochou 50 m², který může disponovat 1PP (min 80cm pod úrovní terénu), 1NP a podkrovím. S majitelem sousedního pozemku je předjednáno dočasné připojení stavebního antoníčku do doby, než si nový majitel zajistí vlastní přívod elektřiny od dodavatele (stavební práce na novém objektu tedy nebudou omezeny aktuálním nepřipojením pozemku k elektřině).

Na zahradě rostou jak starší a vzrostlé ovocné stromy, tak i náletové dřeviny. V současnosti se na pozemku nachází zchátralá unimo buňka, jejíž další využitelnost je diskutabilní.

K pozemku je přístup po obecní komunikaci

 

Pozemek celkem         925 m²

Zahrada                       764 m²

Orná půda                   161 m²