Aktuální nabídka

Prodej rodinného domu, Přerov

cena v RK stav prodáno

V zastoupení majitele Vám představujme příležitost koupit rodinný dům se zahradním domkem a příjemnou zahrádkou v lukrativní části Přerova s dobrou občanskou vybaveností.

Jedná se o nepodsklepenou nemovitost, která byla v roce 1997 kompletně přebudována. Při této rekonstrukci byla zvětšena zastavěná plocha (rozšíření nemovitosti až k sousednímu objektu + přístavek směrem do zahrady) a nemovitost byla navýšena o další nadzemní podlaží. V rámci stavebních úprav byly obnoveny všechny inženýrské sítě a nemovitost byla opatřena novou střechou. Zděný zahradní domek byl postaven v roce 2014. V roce 2016 došlo k výměně plynového kotle, v roce 2019 majitele vyměnili původní okna za nová plastová (+sítě a žaluzie) a osadili nové vstupní dveře.

V přízemí nemovitosti můžeme ze vstupní chodby dále pokračovat do obývacího pokoje, kuchyně a koupelny. Za kuchyní směrem do zahrady se dále nachází místnost, která slouží pro uskladnění sezonních věcí. V kuchyni nalezneme ocelové schodiště s dřevěnými nášlapy, pomocí kterého vystoupáme do 1. patra. Zde je k dispozici ložnice, dětský pokoj, koupelna s WC a kancelář, která slouží zároveň jako šatna (vestavěné skříně po obou stranách jsou součástí prodeje a zůstanou v nemovitosti). Strop 1. patra je zaizolován vatou, což brání únikům tepla v zimě a v létě zamezuje přehřívání obytných prostor. Jako střešní krytina byl použit bonský šindel.

Zastavěná plocha        81,5 m²

Užitná plocha             117,0 m²

Zahradní domek          6,0 m²

Plocha parcel               187 m²

Ohřev teplé vody a vytápění je zajišťováno plynovým kotlem a radiátory. Jako nášlapná vrstva je na podlahách použita plovoucí podlaha, dlažba a koberce.

Měsíční náklady tvoří platba 2.200 Kč/měsíc za plyn, 1.100 Kč/měsíc za elektřinu a 400 Kč/měsíc za vodu.

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, průkaz energetické náročnosti budovy bude dodán k podpisu kupní smlouvy.