Aktuální nabídka

Prodej rodinného domu, ul. Karlova, Maloměřice

cena 8.900.000 stav prodáno

+ provize RK

Sesvolením majitele Vám představujeme rodinný dům na prodej. Jedná se o zděnou stavbu se dvěma nadzemními podlažími a volným podkrovím. Objekt je z větší části podsklepen.

V současné době je nemovitost rozdělena na 3 bytové jednotky:

1NP - Byt č.1 (1+1); 25,6 m²

1NP - Byt č.2 (2+kk); 37,4 m²

2NP - Byt č.3 (3+kk); 68,5 m²

Za domem je realizována přistavba (39 m²), která předchozímu majiteli sloužila jako dílna. Je v ní rozvedena nová elektroinstalace. Úvahou současného vlastníka je zde vybudovat 2 malometrážní byty (1+kk), které by měly k dispozici i zbytek pozemku jako zahradu. Další možnost k rozšíření obytné plochy představuje volné podkroví, které je dobře přístupné z centrálního schodiště. Celkově tedy nemovitost skýtá potenciál k vybudování 6 bytových jednotek.

Pozemek                                             283 m²

Užitná plocha společných prostor     98 m²

Užitná plocha bytových prostor        222 m² (potencialni)

Užitná plocha celkem                         320 m²

Kromě zmíněné elektřiny v dilně je třeba počítat s kompletní rekonstrukcí nemovitosti, se kterou již současný majitel započal. Do dnešního dne stihl vyměnit okna, natáhnout nové rozvody elektřiny a započalo se s instalací nových SDK podhledů. Pro vytvoření lepší představy doporučujeme osobní prohlídku.

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, průkaz energetické náročnosti budovy bude při podpisu smlouvy nahrazen vyúčtováním energií za poslední 3 roky