Aktuální nabídka

Prodej RD se zahradou 3.944 m², Újezd u Boskovic

cena v RK stav aktivní

V zastoupení majitelů Vám představujeme příležitost koupit rodinný dům s rozlehlou zahradou a 2 stylovými stodolami v obci Újezd u Boskovic v dojezdové vzdálenosti 40 min od Brna. Nemovitost je možné využívat nejen k bydlení, ale díky její rozlehlosti i k podnikání (případně k jejich kombinaci).

K domu náleží mimořádný pozemek, který patří svojí výměrou a geometrií k těm nejlepším v obci. Je přibližně obdélníkového tvaru s celkovou rozlohou 3.944 m2, v nejužším místě má cca 39 m a je podél celé uliční fronty zastavěn.

Nemovitost poskytuje cca 190 m2 obytné plochy ve 2 nadzemních podlažích, dále k domu náleží stodola bezprostředně spojená s domem (výměra cca 110 m2) a stodola samostatně stojící (výměra cca 140 m2) se studnou. V zadní části 1. nadzemního podlaží se nachází černá kuchyně (výměra cca 40 m2), která je v původním stavu určena k rekonstrukci. Z boku je k nemovitosti přistavěna vedlejší stavba, bývalá garáž (výměra cca 60 m2), která je také určena k rekonstrukci.

Užitná plocha RD:

1NP obytné                120 m2

1NP černá kuchyň      40 m2

Podkroví obytné         70 m2

Celková plocha           230 m2

 

Užitná plocha ostatní stavby:

Vedlejší stavba (garáž) 60 m2

Stodola u domu           110 m2

Stodola samostatná     140 m2

Celková plocha           310 m2

 

Zastavěná plocha:

Rodinný dům              220 m2

Vedlejší stavba (garáž) 80 m2

Stodola u domu           132 m2

Stodola samostatná     167 m2

Celková zast. plocha   599 m2

V 1. nadzemním podlaží (1.NP) nalezneme předsíň, dvě obytné místnosti, kuchyň, koupelnu s WC, schodišťový prostor s úložným prostorem a krytou verandu. Ve 2. nadzemním podlaží (podkroví) se nachází tři obytné místnosti, koupelna s WC a chodba se schodišťovým prostorem.

Bytová jednotka v dispozici 5+1 s celkovou užitnou plochou 190 m² prošla v roce 2016 rekonstrukcí, která zahrnovala:

- vybudování podkrovního podlaží

- rekonstrukci koupelny s WC

- výměnu elektroinstalace

- výměnu vodoinstalace

- nové rozvody topení + nový plynový kotel zn. Ariston

- položení nových podlah

- nová plastová okna (část objektu) a plastové vstupní dveře

V loňském roce bylo podkroví RD dodatečně zatepleno foukanou pěnou. Na pozemku jsou 2 funkční studny, dům je napojen na všechny inženýrské sítě (elektro, plyn, voda, odpad). Všechny objekty jsou nepodsklepené, se sedlovou střechou pokrytou pálenou taškou (pouze samostatná stodola je pokryta eternitem).

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, průkaz energetické náročnosti budovy bude dodán k podpisu kupní smlouvy.