Aktuální nabídka

Pozemek na prodej, 3.469 m², Brno Ořešín

cena 2.120 Kč/m2 stav aktivní

včetně provize RK

Ve výhradním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme možnost získat do svého vlastnictví zajímavý pozemek při ulici Klimešova v Ořešíně. Pozemek se nachází za místním ranchem a v současné době je využíván pro pastvu koní

Videoprohlídka k dispozici zde

Videoprohlídka i fotografie představují celý pozemek, který je možné přeparcelovat a následně odkoupit pouze část pozemku o velikosti min.  1.000 m².

Dle nového územního plánu bude pozemek zařazen do plochy sportu. Zastavět půjde maximálně 10% výměry s omezením výšky stavby na 7 m. Budoucí stavbu lze využít i k bydlení, neboť může obsahovat i bytovou jednotku pro správce objektu.

V současné době jsou na pozemku umístěna 2 elektrická vedení - vysoké napětí 22kV a velmi vysoké napětí 110kV. Ta i přes zákonem stanovená ochranná pásma umožnují výstavbu v severozápadním cípu nabízeného pozemku při ulici Klimešova. Voda + elektřina jsou vedeny bezprostředně u hranice pozemku, kanalizace je k dispozici v nižší partii ulice Klimešova.

Do budoucna je z důvodu efektivnějšího využití celého území uvažováno s uložením vedení VVN do země, což zvýší využitelnost a atraktivitu pozemku.