Aktuální nabídka

Prodej bytu 1+1 v OV se sklepem a balkonem, ul. Laštůvkova, Brno Bystrc

cena 4.030.000 Kč stav prodáno

včetně provize RK

V exkluzivním zastoupení majitelů Vám nabízíme byt v dispozici 1+1 o velikosti 31,5 m², ke kterému přísluší sklepní kóje (2,5 m²) a balkon (2 m²), vše o celkové ploše cca 36 m², nacházející se uprostřed zelené Bystrce na ulici Laštůvkova.

Byt se nachází ve 3. patře (poslední) panelového domu bez výtahu. Bytový dům prošel revitalizací, v rámci které byla opravena střecha, došlo k zateplení vnějšího pláště a byly instalovány nové balkony (rok 2007). V roce 2016 majitelé na vlastní náklady vyměnily původní okna za plastová. Samotná bytová jednotka prošla v minulosti rekonstrukcí, která zahrnovala:

·      instalaci nové kuchyňské linky;

·      výměnu elektrorozvodů (kuchyň a koupelna);

·      výměnu rozvodů vody (kuchyň a koupelna);

·      osazení nových bezpečnostních dveří;

·      obložení koupelny (jádro nebylo přezděno);

·      položení plovoucí podlahy v kuchyni.

Byt je vybaven nábytkem na míru (knihovny, postel s vestavěnou skříní), který je součástí prodeje. Na podlaze v pokoji jsou dřevěné parkety překryté kobercem, v kuchyni je položena plovoucí podlaha, na chodbě a v koupelně se nachází dlažba. Ohřev teplé vody a vytápění je realizováno dálkově.

Měsíční náklady na bydlení pro 2 osoby činí 1.930 Kč/měsíc (teplá + studená voda, topení, fond oprav, správa nemovitosti, pojištění domu apod.) + zálohy na elektřinu 880 Kč/měsíc (spotřeba 1,3 MWh/rok)

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, třída energetické náročnosti budovy je pro celkově dodanou energii v kategorii "C".