Aktuální nabídka

Prodej polikliniky, Počátky, okr. Pelhřimov

cena v RK stav aktivní

včetně provize RK

Se svolením majitele Vám nabízíme zajímavý objekt v městečku Počátky. Jedná se o podsklepenou dvoupodlažní nemovitost s volným podkrovým (možnost vybudovat až 4 mezonetové byty) a zahradou, ze které je možný přístup k obecnímu rybníku.

Nemovitost slouží jako poliklinika, v nájmu je zde 6 subjektů (dětský lékař, gynekologie, obvodní lékař, logopedie, dětská rehabilitace, masáže). Volným nepronajatým prostorem je 1 ordinace (probíhají jednání s možným nájemníkem) a bytová jednotka, která je těsně před dokončením. Nájemní smlouvy jsou uzavřeny na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 6 měsíců. Energie jsou účtovány zvlášť, hradí se poměrově v návaznosti na velikost plochy ordinace.

V roce 2016 prošla nemovitost rekonstrukcí, která zahrnovala:

•           výměnu oken a interiérových dveří,

•           opravu všech WC a koupelny,

•           výměnu odpadového potrubí,

•           nové podlahy ve společných prostorách,

•           výměnu rozvodů topení,

•           nové radiátory,

•           příprava prostor v 1PP pro archiv kartoték lékařů (el. rozvody, podlahy, omítky)

Střešní krytina je, stejně jako okapy, z měděných plechů. Elektrické rozvody zůstaly v hliníku, neboť jejich kapacita stále dostatečně vyhovuje potřebám nemovitosti. Stejně tak rozvody vody jsou původní, pouze k nově instalovaným zařizovacím předmětům je použito plastové potrubí.

Ohřev teplé vody zajišťují lokální elektrické ohřívače, vytápění objektu je centrální (elektřinou ohřívaná voda v akumulačních nádržích umístěných v 1PP).

Užitné plochy:

168 m² - 1PP

255 m² - 1NP

247 m² - 2NP

197 m² - Podkroví

Celková užitná plocha nemovitosti činí 867 m². Půdorysy jsou k dispozici u makléře.

331 m² - Zastavěná plocha

681 m² - Zahrada

1.012 m² - Plocha pozemku

Jedním z kladů této nemovitosti je potenciál skrytý v pokroví - veliká půda, ve které lze vybudovat až 4 bytové jednotky. Romantickým prvkem nemovitosti je pak bezesporu možnost přímého přístupu k obecnímu rybníčku po schodech ze zahrady domu. Město Počátky je proslaveno mimo jiné i díky filmu Postřižiny, jehož vybrané scény se natáčely na náměstí před hotelem Modrá hvězda. Genius loci nemovitosti i města je silný, doporučuji osobní prohlídku.