Aktuální nabídka

Prodej zahrady s chatou, 384 m², Blansko-Olešná

cena 550.000 Kč stav prodáno

+ provize RK

Se svolením majitelů Vám ve výhradním zastoupení nabízíme zahradu o celkové výměře 384 m² s rekreačním objektem na okraji zahrádkářské kolonie v Olešné, která přísluší k nedalekému Blansku.

Rekreační chata je samostatně stojící 35 let stará podsklepená stavba s jedním nadzemním podlažím, se stavebně upraveným podkrovím a se sedlovou střechou. V 1. nadzemním podlaží (1.NP) je obytná místnost, kuchyňský kout, WC (přístupné zvenku) a schodišťový prostor. V podkroví je jedna místnost umožňující pohodlné přespání a v 1. podzemním podlaží (1.PP), přístupném zvenku, je sklep.

Nosné svislé konstrukce domu jsou vyzdívané v tl. cca 25-45 cm, na pevných základech. Stropy jsou nad 1.PP z keramických nosníků Hurdis s rovným podhledem a nad 1.NP jsou dřevěné. Krov sedlové střechy je dřevěný trámový. Jako krytina střechy je použit pozinkovaný plech.

Vnitřní schodiště je dřevěné. Vnitřní omítky jsou vápenné vícevrstvé hladké. Venkovní omítky jsou břízolitové. Dveře jsou plné, okna jsou dřevěná zdvojená. Podlahy jsou dlážděné a prkenné. Chata disponuje standardním WC.

- elektroinstalace je 220/380 V;

- rozvod obecní vody (celoročně);

- vytápění pomocí krbu na tuhá paliva;

- odpady jsou zaústěny do jímky;

- přístup po nezpevněné komunikaci.

Na pozemku rostou ovocné i okrasné dřeviny. Pozice na okraji kolonie zajišťuje majiteli nerušený pobyt.

 

Pozemek celkem         384 m²

Zastavěná plocha        13 m²

Užitná plocha                         30 m²