Aktuální nabídka

Rodinný dům na prodej, Ranská, Újezd nad Lesy

cena 12.600.000 Kč stav prodáno

včetně provize RK

Zprostředkujeme Vám možnost získat do svého vlastnictví rodinný dům, který je v současné době využíván komerčně (dnes servis a prodej čtyřkolek, dříve prodejna amerických aut).

Dům stojí ve vilové zástavbě na rohu ulic Ranská a Starokolínská. V letech 2008-2010 prošel částečnou rekonstrukcí, při které se zateplila fasáda, zbudovala se přípojka vodovodu a kanalizace, postavila se ocelová konstrukce garáže a vydláždil se cely areál.

Dispoziční řešení 1NP je patrné z přiloženého půdorysu včetně kót. Ve 2 NP jsou pouze 2 místnosti, a sice v místech a s výměrou stejnou, jako místnosti označené v půdorysu jako „kancelář“. Ve 2NP bydlí mladá rodina, 1NP slouží plně ke komerčnímu účelu. Topení a teplá voda jsou zajišťovány pomocí plynového kotle. Dům je napojen jak na studnu, tak na obecní vodovod.

Dle územního plánu se jedná o pozemek spadající do ploch všeobecně obytných (OV), tedy ploch sloužících převážně pro bydlení s možností umísťování dalších funkcí pro obsluhu obyvatel. Přípustným využitím jsou mimo jiné jak rodinné, tak i bytové domy (cca 100 m od prodávaného objektu stojí bytový dům o 2 plných nadzemních podlažích s podkrovým). Dle předběžných informací z Odboru územního rozvoje Magistrátu města Prahy je možné uvažovat se zastavěním parcel v rozsahu 40-50%celkové plochy.

Na pozemku lze s ohledem na současné zastavění pohodlně umístit 10-12 parkovacích míst.

 

Budoucí majitel může mimo jiné:

-      vrátit domu původní účel a užívat ho k bydlení

- vybudovat nový rodinný dům

-      spojit současný účel domu (komerční využití) s bydlením na jednom místě

-      vybudovat nový objekt, například bytový dům

 

Současná měsíční spotřeba energií činí cca 6.500 Kč (plyn+elektrika) a 800 Kč voda.

 

Zastavěná plocha                    158 m²

Užitná plocha 1NP                 138,5 m²

Užitná plocha 2NP                 39,3 m²

Užitná plocha CELKEM        177,8 m²

Parcely CELKEM                  797 m²

 

PENB bude dodán k podpisu kupní smlouvy, pro účely inzerce uvádíme třídu „G“