Aktuální nabídka

Na prodej restaurace s penzionem, Blučina, Brno venkov

cena v RK stav aktivní

V exkluzivním zastoupení prostředkujeme příležitost k nákupu objektu s restaurací a penzionem v okrese Brno venkov, jehož účel je možné buď zachovat a provozovat nadále, nebo ho přebudovat na byty.

Nemovitost byla budována na 2 etapy. První, kolaudovaná v roce 2002, zahrnovala dokončení 1PP (částečně podsklepeno) a 1NP. Druhá, povolená stavebním úřadem k užívání v roce 2008, se týkala vybudování obytného podkroví.

Současná kapacita penzionu činí 22 lůžek + 2 přistýlky, 40 míst v restauraci, 45 míst v salónku,  40 míst na zahrádce a 32 míst v pivnici.

Vytápění nemovitosti je zajišťováno pomocí plynového kotle (Baxi) umístěného ve sklepě. Teplá voda je ohřívána dvěma průtokovými plynovými ohřívači vody značky Ariston, jeden slouží vždy pro jedno patro. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě (elektřina, voda, plyn, kanalizace) a také na vlastní studnu.

 

Zastavěná plocha objektu:                        377 m²

Užitná plocha 1PP:                                   130 m²

Užitná plocha 1NP:                                  320 m²

Užitná plocha 2NP (včetně terasy):            295 m²

Užitná celkem:                                          745 m²

Plocha parcely:                                         706 m²

 

Nemovitost se nachází v oblasti zatříděné v územním plánu obce jako „Plocha smíšená obytná“. Podmínky prostorového uspořádání umožňují v této oblasti nemovitost s maximální výškou zástavby 2 plná nadzemní podlaží. Výška v plných nadzemních podlažích nezahrnuje obytné podkroví, pokud toto zaujímá méně než 60% plochy plného podlaží. To tedy znamená, že je možné současný stav navýšit o jedno plné patro.

Půdorysy současného stavu k dispozici. Objekt je pronajatý na dobu určitou. PENB bude dodán k podpisu kupní smlouvy, pro účely inzerce uvádíme třídu „G“