Aktuální nabídka

Prodej rodinného domu s dvougaráží, Velká Losenice, okr. Žďár nad Sázavou

cena 7.192.215 Kč stav prodáno

včetně provize RK

Se svolením majitele Vám ve výhradním zastoupení nabízíme jedinečný rodinný dům, který byl kolaudován v roce 2005.

Stavba je nepodsklepená, jednopodlažní s obytným podkrovím a šikmou sedlovou střechou. Stavbu tvoří 3 části – „hlavní stavení“ (obytná část) s půdorysem obdélníka o rozměrech 8,50 x 14,00 m, na který navazuje „vedlejší stavení“ tvořící s hlavní stavbou půdorysně otevřený tvar L o rozměrech 9,00 x 7,15 m. Obě tyto části oddělují uliční prostor od soukromé dvorní části, do které se vchází přes vstupní předsíň. Na hlavní stavení navazuje třetí část – „srubová přístavba“ s rozměry 5,80 x 9,85 m vybíhající do zahrady a ohraničující dvorní klidovou část od severu. Užitná plocha celého podlaží je 189,5 m², nachází se v něm bytová jednotka s dispozicí 4+kk a garáž se 2 parkovacími místy. Schodištěm opatřeným kovaným zábradlím na míru v hlavním stavení lze vystoupat do podkroví, kde se nachází oddělená jednotka v dispozici 3,5+kk (kuchyňský kout není instalován, pouze jsou připravené vývody ve zdi) a výměrou 86,5 m², jenž je v současné době využívána k občasnému ubytování hostů majitele. Dále je v tomto podlaží k dispozici půdní prostor nad vedlejším stavením, který s výměrou 36 m² poskytuje dostatek úložného prostoru. Dispoziční řešení obou podlaží je patrno z přiložených půdorysů.

Vytápění a ohřev teplé vody je realizován pomocí plynového kotle značky Junkers. Přenos tepla je zajištěn soustavou radiátorů v kombinaci s individuálně ovládanými podlahovými rozvody. Nášlapné vrstvy podlah jsou tvořeny v drtivé většině lehce udržovatelnou dlažbou a plovoucí podlahou (v místnostech).

Obvodové zdivo tl. 465 mm má sendvičovou konstrukci (nosná zeď 250 mm + izolace 100 mm + přizdívka 115 mm), což zajišťuje tepelnou pohodu a nízké provozní náklady. Stropní konstrukce je tvořena litou ŽB deskou se sádrokartonovými podhledy, ve srubové části opatřená dřevěnými trámy. Schodiště z 1NP do 2NP je železobetonové s dřevěným obložením, které tvoří vkusný doplněk k interiérovým obložkovým dveřím. Střecha je tvořena skládanou krytinou (Beternit). Před okny jsou umístěny elektricky ovládané předokenní rolety.

Stavba je obklopena udržovanou zahradou navrženou architektem, ve které nechybí kamenné topeniště pro grilovaní a zahradní domek, jenž pohodlně pojme potřebné nářadí pro údržbu zahrady i grilovací náčiní. V zahradním domku je prostor pro vnitřní posezení (prozatím nezrealizováno). V severovýchodní části zahrady se nachází menší ovocný sad. Zeleň je již vzrostlá a poskytuje příjemné soukromí.

Dům je připojen na veškeré inženýrské sítě. Měsíční náklady na provoz domu jsou v celkové výši 5.900 Kč/měsíc (4.500 Kč plyn + 1.400 Kč elektro). PENB bude dodán k podpisu smlouvy, pro splnění zákonných povinností uvádíme kategorii „G“. Součástí kupní ceny je nábytek na míru (kuchyně, jídelna, obývací pokoj, ...) a vybavení zobrazených fotodokumentací. Upřesnění bude provedeno při osobní prohlídce. Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem.

Velká Losenice poskytuje dobrou občanskou vybavenost (MŠ, ZŠ - oba stupně, dětské hřiště a tenisové kurty, obchody Flop a COOP, kostel, knihovna, restaurace...). Přímo před domem se nachází dětské hřiště.

 

Pozemek celkem                     1.445 m²

Zastavěná plocha                    225 m²

Zpevněné plochy                    92,5 m²

Užitná plocha 1NP                 189,5 m²

Užitná plocha 2NP                 86,5 m² + 36 m² (půda)

Užitná plocha celkem             311,7 m²