Aktuální nabídka

Prodej bytu 5+1 v OV se sklepem a zahradou, ul. Bezručova, Brno

cena 6.450.000 stav prodáno

+ provize RK

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme prostorný byt v dispozicí 5+1 o velikosti 119 m², ke kterému přísluší sklepní kóje (16 m²), vše o celkové ploše 135 m², na atraktivní adrese v centru Brna na ulici Bezručova. Majitelé bytu mají jedinečnou možnost užívat zahradu (cca 140 m²) ve vnitrobloku patřící městu za roční nájemní ve výši2.500 Kč.

Byt se nachází ve 2NP šestipodlažního cihlového domu. Dispoziční řešení jednotky zahrnuje jak průchozí, tak neprůchozí místnosti (viz přiložený půdorys). Byt působí velmi vzdušným dojmem především díky světlé výšce stropu, která dosahuje 3,5 m na většině půdorysné plochy. V kuchyni a koupelně došlo v minulosti ke snížení podhledu především za účelem energetické úspory. Orientace bytu nabízí jak dopolední (východní strana bytu), tak odpolední slunko (západní strana bytu). K jednotce přísluší společný balkon, který je sdílený s bytovými jednotkami na patře.

V bytě jsou plastová okna, na podlahách jsou zachovalé dřevěné parkety, linoleuma dlažba.Ohřev teplé vody a vytápění je realizováno pomocí vlastního plynového kotle. Bytový dům prodal v roce 2011 půdu, která byla přestavěna na bytové jednotky. Za utržené peníze došlo k rekonstrukci společných částí budovy.

Ve vnitrobloku se nachází pozemek města sloužící jako zahrada, která je rozdělena na menší celky. Zhruba 140 m² z tohoto pozemku má ve svém výlučném užívání současný majitel za nevysoké nájemné ve výši 2.500 Kč/rok.

Měsíční náklady na bydlení pro 4 osoby činí 3.100 Kč/měsíc (fond oprav, vodné a stočné, správa nemovitosti, pojištění domu apod.) + individuální spotřeba elektřiny a plynu.

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, třída energetické náročnosti budovy je „D“.